O marce

O marce

TORRO to marka wyspecjalizowana w profesjonalnych narzędziach dedykowanych przedsiębiorstwom sektora budowlanego, przemysłowego oraz użytkownikom domowym. Marka powstała w styczniu 2015 roku i działa w oparciu o kilkanaście fabryk na terenie Europy i Azji.

Właścicielem marki Torro są firmy Wizbar i Makra-Met.

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w branży budowlanej bardzo dobrze znamy potrzeby i oczekiwania naszych Klientów. W naszej ofercie, znajdziecie Państwo ponad kilkaset produktów, które spełnią oczekiwania zarówno właścicieli dużych fabryk jak i małych domowych warsztatów.

Kluczowym celem jest dla nas zapewnienie Klientom maksymalnej satysfakcji z użytkowania naszych produktów. Ze względu na to narzędzia Torro projektowane i wykonywane są przy uwzględnieniu najnowszych rozwiązań technicznych, co gwarantuje jakość przewyższającą konkurencję. Nasze produkty, oprócz ciągłej i restrykcyjnej kontroli jakości, są również poddawane badaniom pod względem ergonomii, trwałości i szybkości wykonywanej nimi pracy. Odpowiedni dobór rozwiązań pozwala ułatwić i przyspieszyć pracę jednocześnie zwiększając bezpieczeństwo.

Dwie linie produktowe

W trosce o indywidualne potrzeby naszych Klientów, marka Torro stworzyła dwie linie produktowe -Torro Gold oraz Torro Silver, dzięki którym każdy znajdzie narzędzie odpowiadające jego oczekiwaniom.

Obecnie jesteśmy w trakcie budowy sieci dystrybucji marki w celu zmaksymalizowania dostępności naszych produktów. Zależy nam na tym, żeby każda osoba, która ceni sobie niezawodność oraz wysoką jakość wykonania narzędzi miała możliwość zakupu produktów stworzonych z myślą zarówno o placu budowy, fabryce jak i przydomowym warsztacie.